Vivoactive 3 - wibruje bez powodu

Dyskusje bliżej lub dalej związane z GPSami, zawsze jednak w doborowym towarzystwie.

Vivoactive 3 - wibruje bez powodu

Postprzez aguhaaa » Pt, 08 lut 2019 15:04

Cześć,
jestem świeżym, szczęśliwym użytkownikiem zegarka Garmin Vivoactive 3, jednak zastanawia mnie kwestia wibracji.
Co raz częściej zegarek wibruje (dłużej - jak przy połączeniu) bez żadnego alertu lub komunikatu na tarczy.
Jest to nieco irytujące, ponieważ za każdym razem sprawdzam zegarek czy ktoś nie dzwoni.
Dodam, że wibruje zarówno przy chodzeniu (bez komunikatu czy rozpocząć aktywność) jak i po prostu w trakcie siedzenia.
Help!
Jeszcze jedno pytanie, bo też nie znalazłam tego w instrukcji użytkownika:
co dokładnie oznacza komunikat "pasek ruchu został skasowany"?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

PS. czy da się ściągnąć dodatkowe aktywności? w sklepie Pan mi pokazywał na tym samym modelu np aktywność "spacer z psem". U mnie jej nie ma.
Vivoactive 3 <333
aguhaaa
Newbie

Re: Vivoactive 3 - wibruje bez powodu

Postprzez wodzirej » So, 09 lut 2019 15:01

https://support.garmin.com/pl-PL/?produ ... tab=topics

Garmin, Dział Wsparcia Technicznego
Polska 00 800 441 24 54*
+48 22 116 80 06
Masz pytania odnośnie produktów lub serwisów? Skontaktuj się z naszym Działem Wsparcia Technicznego, który chętnie udzieli pomocy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 17:30. W weekendy oraz święta linia jest nieczynna.

*Zwracamy Państwa uwagę na konieczność wybrania dwóch zer w numerze telefonu. Numer bezpłatny dla połączeń wykonywanych z linii stacjonarnych. Niektórzy operatorzy telekomunikacyjni (w szczególności telefonii mobilnej) mogą naliczać opłaty za połączenia z numerami 00 800 dlatego też, prosimy sprawdzić rzeczywisty koszt połączenia u Państwa operatora.

http://www.garmin.com/pl/support/
Oregon 750, vivoactiv 3 Music, Nuvicam, Edge Explore, Virb XE
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
wodzirej
Bywalec

Powrót do HydePark