Aplikacja na androida z nawigacją głosową

Dyskusje bliżej lub dalej związane z GPSami, zawsze jednak w doborowym towarzystwie.

Aplikacja na androida z nawigacją głosową

Postprzez czarek82 » Śr, 04 cze 2014 8:44

Cześć. Poszukuję aplikacji która uruchomiona w tle, będzie prowadziła mnie przez bezdroża. Chodzi o nawigowanie głosowe, po puntach wcześniej przeze mnie zdefiniowanych. Idealnie byłoby, gdyby aplikacja ta posiadała desktopowy-webowy interfejs, do ustalania tychże punktów, które możnaby zaimportować (chodźby w gpxie) następnie do mobilnego.

Nawigacja ta jest mi potrzebna do jeżdzenia rowerem po wszelkiej maści wertepach. Pewną alternatywą jest prosta mapka w endomondo, lecz niestety nie ma tam komend głosowych. Kończy się na tym, że albo błądzę :) albo co chwila muszę zaglądać do plecaka (a tam oprócz telefonu mam kupę innych smakołyków, i zamiast jeździć, jem :) )

Znalazłem coś takiego w Locus'ie, lecz oprogramowanie to jest mega rozbudowane, a posługiwanie się nim, nie do końca optymalne (jak na moje skromne potrzeby).

Będę wczęczny na wszelkie podpowiedzi.

ps. widziałem tematy na forum związane przykładowo z www.zonefivesoftware.com/SportTracks ale są to apki płatne. O ile kwoty są jeszcze rozsądne to okej, ale biorę pod uwagę że nie zarabiam na tym, więc nie chćę "inwestować"...
czarek82
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 04 cze 2014 7:49

Re: Aplikacja na androida z nawigacją głosową

Postprzez Zachu » Śr, 04 cze 2014 8:50

To jest forum o Garminach. Lepiej poszukaj na forach androidowych.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aplikacja na androida z nawigacją głosową

Postprzez czarek82 » Śr, 04 cze 2014 13:25

Dla zainteresowanych - jak by ktoś szukał w przyszłości - da się.
Trzeba zainstalować Locusa (nawet w wersji darmowej) plus jakąkolwiek apkę tekst to speach (polecam google)
czarek82
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 04 cze 2014 7:49


Powrót do HydePark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości