Marudzenie początkującej

Dyskusje bliżej lub dalej związane z GPSami, zawsze jednak w doborowym towarzystwie.

Marudzenie początkującej

Postprzez Hard3r » N, 02 sie 2015 21:30

no i dziś nabyłam pierwsza moją nawigację... trafiło na nuvi 2589 LMT
no i od początku same problemy
szczęśliwa rozpakowuję mój nowy nabytek ... włączam i :!: klops... nie da się, no to kabel USB do kompa i :!: klops... nie ma ładowania przez USB :?:
po wielu próbach udało mi się, aby komp i Garmin Express to cudo w ogóle zobaczył.. ufff
jakaś tam aktualizacja map... milion-pięćset-sto-dziewięćset krajów... no ok, nie czepiam się :wink: zakończone sukcesem
ale :?: zagadka... a te LifeTime traffic? no nie mam pojęcia jak to zaktualizować (może, że blondynka... albo co... sama nie wiem)
zarejestrowałam sprzęt na stronie garmina - myślałam, że jak to zrobię to mi FRUUUU... wyskoczy, to masz free do śmierci to se weź.. a noooo nie zrobiło się :shock:

udało się mi się po kilku próbach wreszcie uruchomić nuvi, ale za chwilę już darła się, że bateria pusta i OFF ... załamka
no i kolejny problem... nie można ładować przez USB, w instrukcji napisane... naładuj przez podłączenie do gniazda zapalniczki ...a USB do kompa to nie?????
kolejne uruchomienie i ZNOWU muszę wybierać mapę POLSKI z tej całej długiej listy... klik...klik....x20 razy... a nie da się ustawić na domyślną?

ot taki mój nerwowy początek z taką to niby super-extra nawigacją :(
Nuvi 2589 LMT ( i nie mam pojęcia o co w tym wszystkim biega) to moja pierwsza
Hard3r
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 02 sie 2015 20:47

Re: Marudzenie początkującej

Postprzez popej » N, 02 sie 2015 21:46

Witam,

możesz nuviego ładować z komputera lub ładowarki USB.
popej
Montana 700, 3540T, PL Topo, OSM, CNE; PocoX3Pro, OsmAnd+
Avatar użytkownika
popej
Garniak
 
Posty: 6878
Dołączył(a): Wt, 10 kwi 2007 23:22
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Marudzenie początkującej

Postprzez Hard3r » Pn, 03 sie 2015 6:24

ciągle wyświetla się ikonka podłączenia, ale nie ładowania.. :( no załamka chyba z nią do sklepu podjadę, bo nie mogę sobie poradzić
Nuvi 2589 LMT ( i nie mam pojęcia o co w tym wszystkim biega) to moja pierwsza
Hard3r
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 02 sie 2015 20:47

Re: Marudzenie początkującej

Postprzez Antonio » Pn, 03 sie 2015 6:50

Jak podłączysz pod zapalniczkę, to będzie ikonka ładowania, jak pod USB, to połączenia z komputerem i też będzie ładować nuviego
Jak nuvi znajdzie satelity, to pokaże ostatnie miejsce, gdzie widziało satelity i zapamięta region domyślnie.
Na początek viewtopic.php?f=1&t=8858
i inne tematy przykkejone:
viewtopic.php?f=1&t=4811
viewtopic.php?f=1&t=5581
viewtopic.php?f=1&t=403
Pozdrawiam

Nuvi 255 WT, Oregon 450, Fenix 5, Edge 530, Edge 1030+, mapy: CN Europe NT "nüMaps Lifetime", UMP-pcPL TOPO, Topo_PL_100 i różne OSM

Wspierajmy sport wśród dzieciaków
Avatar użytkownika
Antonio
Bywalec
 
Posty: 850
Dołączył(a): N, 01 lis 2009 22:43
Lokalizacja: Pabianice (łódzkie)


Powrót do HydePark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości