Spotkania

O funkcjonowaniu Garniaka, czyli po co to forum i kto za tym stoi, a także dyskusje o tym, w jakim kierunku nasze forum powinno podążać.

Moderator: Admin

Spotkania

Postprzez ZYSKI » Pt, 02 lis 2007 16:02

Mam taki malenki problem, czy nie mozna by zrobic osobnego dzialu poświęconego naszym spotkaniom, gdzie odpowiedzialna (nie doslownie) osoba umieszczala by fotki i krotki opis ze spotkania. Póki co jest temat a brak relacji ze spotkania. Może jakies inne propozycje w tym temacie?????.
Ostatnio edytowano So, 07 mar 2009 7:49 przez Zachu, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmiana na małe literki
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

Postprzez jerzy » So, 03 lis 2007 13:00

Popieram. Sugerowałem to już po Władysławowie. Choćby małe sprawozdanko i jakieś zdjęcie grupowe.
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Postprzez popej » So, 03 lis 2007 13:43

A mnie się wydaje, że dział "Spotkania integracyjne" w pełni nadaje się do tego celu. Wystarczy, że ktoś chętny umieści w nowym wątku relację ze zdjęciami to może inni także się dopiszą. Być może warto umieścić zastrzeżenie, że wątek jest przeznaczony głównie na zdjęcia i wspomnienia ;-)
popej
Montana 700, 3540T, PL Topo, OSM, CNE; PocoX3Pro, OsmAnd+
Avatar użytkownika
popej
Garniak
 
Posty: 6877
Dołączył(a): Wt, 10 kwi 2007 23:22
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Magnoom » So, 03 lis 2007 16:53

Ja byłem święcie przekonany, że taką rolę spełnia Janku Twoja strona internetowa. Szczególnie dział Po godzinach --> Spotkania. Faktycznie przydałyby się np. odnośniki do galerii innych użytkowników, czy wręcz podsumowania, komentarze przez nich pisane.

Moja propozycja to:
:arrow: pomóc Tobie w rozbudowie informacji na istniejącej już stronie przez podsyłanie odnośników do galerii, tekstów, naszych podsumowań i przemyśleń, itp.
:arrow: lub osobny temat na Garniaku w dziale Spotkania integracyjne podsumowujący Zlot.

Sądzę, że nie ma sensu wklejania wszystkich zdjęć ze zlotów w jednym miejscu, bo i tak większość z "reporterów" ma swoje galerie np. na Picasaweb. Poza tym to wymaga całkiem sporo miejsca na serwerze. Wystarczyłoby kilka "sztandarowych" zdjęć i kilka słów od uczestników.

Od siebie mogę dodać podsumowanie jakie powstało na moim poligonie doświadczalnym - mini blogu.
Pozdrawiam Damian Gałka
GPS38; Rino530HCX; GPSMap 60CS; GPSMap 66ST: UMP-pcPL-topo oraz Topo PL, Instinct Tactical
Nuvi 760 + GA27C: UMP-pcPL, GPMapa 2007.3, CNE NT 2009; Holux M-215 + Fugawi
Avatar użytkownika
Magnoom
Radny
 
Posty: 1777
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:48
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez ZYSKI » So, 03 lis 2007 17:19

Dzieki Damian za ocene tematu >po godzinach<>spotkania<, moze rzeczywiscie masz racje, ze dalej pociagne temat zamieszczajac fotki i krótkie opisy, aczkolwiek dodatkowe podpowiedzi teksty mile widziane nie wspomne o fotkach. Cos zaczerpne z wypowiedzi na forum, jedno jest pewne ....uwagi mile widziane. Przekonaleś mnie:)
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka


Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości