Garmin vivoactive hr język polski

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Re: Garmin vivoactive hr język polski

Postprzez xKlarfi » Pt, 12 kwi 2019 5:03

miecho napisał(a):2.7 jest ostatni.

Czy mógłbyś wrzucić najnowszą wersję języka Polskiego?
xKlarfi
Newbie

Postprzez Przemo91 » Śr, 17 kwi 2019 19:22

GPS Maniak napisał(a):Nie wykluczone, że problem można rozwiązać " oszukując" zegarek. Nie wiem jakie języki obsługuje "zachodni" model oraz jakie pliki są odpowiedzialne za obsługę języków, ale powiedzmy że jest m.in. język holenderski i że w zegarku jest w związku z tym plik dutch.ln2 albo inny odpowiedzialny za obsługę tego języka. Musimy "zorganizować" plik z językim polskim (domyślam się, że prawidłowy plik opublikował wyżej miecho), zmieniamy nazwę tego polskiego pliku na taką którą akceptuje zegarek tzn. dutch.ln2, nadpisujemy w zegarku oryginalny plik dutch.ln2 tym "polskim", po czym w zegarku ustawiamy język holenderski.

Nie wiem czy zadziała, ale warto spróbować. Szanse są.

Witam jestem tu nowy, zrobiłem jak kolega wyżej napisał jednak zegarek się wyłączył.Ciągle się restartuje.Przerywa połączenie z komputerem dla tego nie moge wgrać z powrotem plików jak były.Czy jest jakaś szansa na uratowanie go.Mam go dopiero 2 dni :(. Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Przez moja niefrasobliwość wgrałem ten język do Zegarka VIVOMOVE HR. Jest jakaś szansa na odzyskanie Zegarka?
Przemo91
Newbie

Postprzez kamilladka » Pt, 24 maja 2019 8:44

Witam.Posiadam Garmin Vivoactive HR i potrzebuje plik polish.ln2 czy miałby ktoś do udostępnienia? Przez Garmin Express sie nie da.Ktoś pomoże.Niestety HR + ma już inne pliki i link wyżej udostępniony nie działa. jak zmieniłem końcówkę na LN2 to zegarek go widzi a nie da się go włączyć.
kamilladka
Newbie

Postprzez garmingolotapoland » Wt, 11 cze 2019 12:43

Witam posiadam ten polski plik do vivoactive hr, i gdzie mam go zmienić jak otwieram garmin device to otwiera się w internecie i nie można nic pozmieniać, a w folderze garmin nie ma folderu text po podłączeniu zegarka do laptopa
garmingolotapoland
Newbie

Postprzez garmingolotapoland » Wt, 11 cze 2019 12:46

Gdzie dopisać ten kod w jakim programie odtworzyć garmin device?
garmingolotapoland
Newbie

Postprzez Zachu » Wt, 11 cze 2019 15:57

Przeczytaj temat od początku.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Poprzednia strona

Powrót do Software