Dwa rowery i Garmin Connect

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Dwa rowery i Garmin Connect

Postprzez Reijo » Pn, 06 lip 2020 21:13

Cześć

Mam licznik Garmin Edge 1000 i on ma profile gdzie mam skonfigurowane dwa różne rowery.
Mam pytanko, jak skonfigurować program Garmin Connect tak aby obsługiwał dwa rowery automatycznie żeby były sczytywane osobno przy wykorzystaniu profili.
W praktyce robię to tak że w liczniku wybieram aktywność (profil) i jest on na koniec zapisywany i wysyłany on line do programu gdzie jest zapisywany automatycznie do aktywnego sprzętu.
Żeby zmienić aktywny sprzęt (rower) muszę zrobić to ręcznie przed wysłaniem aktywności co jest kłopotliwe. Może da się to zautomatyzować?
Reijo
Początkujący
 
Posty: 16
Dołączył(a): So, 02 cze 2018 18:52

Re: Dwa rowery i Garmin Connect

Postprzez Antonio » N, 10 paź 2021 15:48

Reijo napisał(a):Żeby zmienić aktywny sprzęt (rower) muszę zrobić to ręcznie przed wysłaniem aktywności co jest kłopotliwe. Może da się to zautomatyzować?

Witam
Temat już wisi dość długo bez odpowiedzi, może ktoś jednak ma rozwiązanie.
Oprócz zmiany domyślnego sprzętu (roweru) przed wysłaniem aktywności do GC, można też zmienić sprzęt dla danej aktywności po wysłaniu jej przez edycję (dodaj/usuń sprzęt). Jednak chciałoby się mieć możliwość ustawienia, żeby GC zapisywał aktywność "z automatu", np "Kolartwo" dla jednego roweru, a "Jazda górska" dla drugiego. Jest taka opcja? Bo żaden podręcznik, czy instrukcja nic na ten temat nie wspomina (przynajmniej nie mogę znaleźć). Ktoś znalazł rozwiązanie problemu?
Pozdrawiam

Nuvi 255 WT, Oregon 450, Fenix 5, Edge 530, Edge 1030+, mapy: CN Europe NT "nüMaps Lifetime", UMP-pcPL TOPO, Topo_PL_100 i różne OSM

Wspierajmy sport wśród dzieciaków
Avatar użytkownika
Antonio
Bywalec
 
Posty: 850
Dołączył(a): N, 01 lis 2009 22:43
Lokalizacja: Pabianice (łódzkie)


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości