Błąd kalkulacji trasy: ...

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Błąd kalkulacji trasy: ...

Postprzez Muskat » So, 23 lip 2011 11:19

Mam problem proszę o pomoc,
wgrałem poprzez mapinstal (przez mapsource dzieje sie to samo) mapy VeloMap i w momencie jak chcę nawigować trasę pojawia mi się komunikat:
"Błąd kalkulacji trasy: mapy nie zawierają możliwych do wytyczenia tras dla tego obszaru." wiecie jak temu zaradzić? potrzebuje mapy austrii, północnych włoch i południowych niemiec, z mapą basemap_germany mam to samo :( ... natomiast z polskimi UMP nawigacja działa! Moj gps model Dakota.
Muskat
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 23 lip 2011 10:21

Re: Błąd kalkulacji trasy: ...

Postprzez Zachu » So, 23 lip 2011 12:51

Brak routingu?
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Błąd kalkulacji trasy: ...

Postprzez asandrzej » So, 23 lip 2011 13:02

Witam

Mapa nie ma połączenia drogowego z obecną lokalizacją, jak będziesz w Austrii może być OK.
Sprawdź, w trybie demo zmień lokalizacje na obszar Austri.
Pozdrawiam
" Jak to nie zachwyca Galkiewicza, jeśli tysiąc razy tłumaczyłem Galkiewiczowi, że go zachwyca,"
z mapami i GPS-em jest podobnie.
cytat: Witold Gombrowicz
Palmtop-aplikacja Garmin Que
asandrzej
Garniak
 
Posty: 6094
Dołączył(a): Śr, 13 lut 2008 20:24

Re: Błąd kalkulacji trasy: ...

Postprzez Muskat » So, 23 lip 2011 13:09

Faktycznie robiłem połączenie miedzy dwiema lokalizacjami np. w Austrii i nie dawało rady, ale nie miałem wgranych mapy polskiej i czeskiej, po ich wgraniu widzi ślad z aktualnej pozycji do lokalizacji poczatku i konca przykladowej trasy. i pozwala na nawigacje, dla mnie to troche dziwne :) ale widac ze tak ma byc :) dzięki za odpowiedz.
Muskat
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 23 lip 2011 10:21


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości