MyGarminAgent mi się zbiesił

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

MyGarminAgent mi się zbiesił

Postprzez Castel 899 » Cz, 17 lis 2011 1:18

Przy próbie uruchomienia pisze, że "System nie może znależć określonej ścieżki". We właściwościach MyGarminAgrnt.exe podaje absurdalnie starą datę ostatniego uruchomienia. Przy próbie uruchomienia przez otwarcie katalogu i klikanie na .exe nie rusza tylko dodaje kolejną ikonkę na pasku zadań.
Jeśli go odinstaluję, to skąd go potem zainstalować ? (Zainstalowal się "sam" :) po pierwszym podłączeniu nuvi-ego.) Czy jeśli odinstaluję, to podłączenie sprzętu również zainicjuje ponowną instalację Agenta ?
Jeśli jest gdzieś taki temat (nie znalazłem), to proszę tam podkleić.
Pozdrawiam - Dominik
1490T/6.30 + 8 GB, CNE 2019.20, ogąki :), Win10H
Avatar użytkownika
Castel 899
Bywalec
 
Posty: 428
Dołączył(a): Śr, 06 paź 2010 9:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: MyGarminAgent mi się zbiesił

Postprzez beetle-m » Cz, 17 lis 2011 7:27

Castel899 napisał(a):Jeśli go odinstaluję, to skąd go potem zainstalować ?
Pierwsza podpowiedź znanej wyszukiwarki dla hasła: "MyGarminAgent"
:arrow: http://www8.garmin.com/products/agent/
Pozdrawiam, mariuszD
Już bez Garmina na pokładzie. Kiedyś: nüvi 3490LMT // 3790T // 765T // 760 // 250W
Teraz: Xiaomi 12 (z Google Maps i Android Auto)
Avatar użytkownika
beetle-m
Garniak
 
Posty: 6723
Dołączył(a): Cz, 11 paź 2007 7:17
Lokalizacja: Goczałkowice-Zdrój

Re: MyGarminAgent mi się zbiesił

Postprzez Castel 899 » Pt, 18 lis 2011 21:26

Dzięki, a musisz porady zołzą skrapiać ? Prosto ze strony ściągnąlby się po hamerykańsku, którego nie muszę znać.
Poza tym liczyłem na poradę, czy komunikat o ścieżce jednoznacznie wskazuje na kłopot z samym programem a nie np. z chwilowym "remontem" fragmentu strony Garmin-a odpowiedzialnym za rozpoznanie urządzenia klienta.
To ostatnie zdaje się być prawdopodobne, bo wczoraj Agent się "odbiesił" i ściągnął mi 2012.30. Tylko z datami nadal jest coś nie tak, bo pokazuje zamiennie daty ostatniej modyfikacji i ostatniego użycia.
Pozdrawiam - Dominik
1490T/6.30 + 8 GB, CNE 2019.20, ogąki :), Win10H
Avatar użytkownika
Castel 899
Bywalec
 
Posty: 428
Dołączył(a): Śr, 06 paź 2010 9:11
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości