M3 - Mapsource Mapset Manager

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

M3 - Mapsource Mapset Manager

Postprzez JanuszK » Cz, 22 mar 2007 19:51

Witajcie.
Jakiś czas temu znalazłem program do wrzucania map .img do MapSource.

Program jak w temacie wątku dostępnyna stronie:
http://www.malsingmaps.com (trzeba się zarejestrować).
Jest bardzo prosty w obsłudze ale dokładniej nie potrafię go opisać nie znając szczegółów technicznych.
Ma wbudowanego cgpsmappera (wersja niezarejestrowana chyba?) więc routing nie będzie raczej działał (ale mapy w MapSource wgrywają się bez zarzutu).
Jeżeli ktoś mógłby go przetestować i dokładniej opisać?
Mogę podesłać program na email (nie ma wtedy potrzeby rejestracji na stronie).
jkoch vel JanuszK

60 CSx + UMP PCPL, Oregon 300
JanuszK
Początkujący
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:15
Lokalizacja: Pruchnik

Postprzez yaro » Cz, 22 mar 2007 22:29

Ja go przetestowalem, co prawda nie za dokladnie ale zawsze cos. Oczywiscie routing nie dziala. Mapki latwo sie wgrywa, ale sa problemy gdy wgrywamy kilka map na raz (znaczy mapa skladajaca sie z wielu fragmentow). Ja probowalem kilka na raz to albo sie program wykrzaczal, albo niby szlo do konca lecz mapy nie byly widoczne w mapsourcie (bo mapsource sie nie wlaczal) a namieszane juz bylo w rejestrze wiec trzeba bylo wywalic te wpisy. Nie wiem jak z mala iloscia map tak 2 lub 3, moze wtedy pojdzie ale ja mielem ich ponad 10 i nie dzialalo.
Pozdrawiam Yaro
Avatar użytkownika
yaro
Początkujący
 
Posty: 74
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 13:42
Lokalizacja: Józefów

Postprzez GPS Maniak » Pt, 23 mar 2007 0:07

Podejrzewam, że podobnie działa MapSetToolKit, o którym pisałem przy okazji odinstalowywania map: http://www.garniak.pl/viewtopic.php?t=24
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Postprzez Ciutnik » Pt, 23 mar 2007 12:52

GPS Maniak napisał(a):Podejrzewam, że podobnie działa MapSetToolKit

A propos. Wersja, ktorą ściągnąłem z Twojej strony miała - przynajmniej u mnie - problem ze zmianą wpisów Products na Families. Od kilku dni, na stronie producenta dostępna jest wersja 1.18 Beta (tutaj), która działa poprawnie.
Maciej 'Ciutnik' Woźniak ::: 276c + eTrex 30
Avatar użytkownika
Ciutnik
Bywalec
 
Posty: 159
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 15:19
Lokalizacja: Wawa (2oo Zone)

Postprzez GPS Maniak » Pt, 23 mar 2007 12:57

W sobotę będę coś dłubał przy www (Twoje mapki !), to może podmienię tę wersję. Z drugiej strony w ramach testów coś tam wpinałem - również jako Families i chyba działało. Nieważne ....
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron