Garmin MapSource - problem z wykryciem karty microSD

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Garmin MapSource - problem z wykryciem karty microSD

Postprzez kaszubski-turysta » Pn, 30 lip 2012 12:27

Witam,

W swoim telefonie komórkowym (Nokia E71) mam zainstalowaną nawigacją Garmin Mobile XT w wersji 5.00.60 (a dokładniej na karcie pamięci microSD 4GB firmy Sandisk). Natomiast na komputerze mam zainstalowany Garmin MapSource w wersji 6.16.3 (niegarniakowy), Garmin BaseCamp w wersji 3.3.3 i sterowniki USB w wersji 2.3.1.

BaseCamp nie ma żadnego problemu z wykryciem Garmin Mobile XT (poprzez dowolny czytnik USB). Natomiast w Garmin MapSource po zaznaczeniu żądanych kafelek (fragmentów mapy) i wybraniu polecenia związanego z obsługą karty SD (np. wysłanie lub odebranie danych z urządzenia, uzyskanie ID urządzenia) wiąże się z zawieszką programu. Otwiera się nowe okno dialogowe (z wyborem urządzenia) po czym obszar całego programu staje się nieaktywny. Po chwili system informuje, że musi zamknąć program.

Czy ktoś spotkał się już z takim problemem? Czy ktoś wie jak można go rozwiązać? Szukałem już pomocy na Google, ale nic wartościowego nie znalazłem.

Proszę o pomoc.
kaszubski-turysta
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 17 lip 2012 14:32

Re: Garmin MapSource - problem z wykryciem karty microSD

Postprzez kaszubski-turysta » Śr, 01 sie 2012 14:23

Załączam screen'y:
Załączniki
Untitled-2.png
Untitled-1.png
kaszubski-turysta
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt, 17 lip 2012 14:32


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości