Fenix 5 - problem z Garmin Express, WiFi i nie tylko

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Fenix 5 - problem z Garmin Express, WiFi i nie tylko

Postprzez KrisPOD » Cz, 08 mar 2018 11:39

Witam,

Po zakupie Fenix 5 Sapphire podłączyłem go do kompa i bezproblemowo raczej dodałem go do Garmin Express. Z parowaniem było ciężej bo na Noki 735 nie za bardzo to chce współdziałać - ciężko sparować a jak już się sparuje to za chwilę zrywa połączenie i tak w kółko. Także próbowałem sparować z Nexus 7 2017 - tu już lepiej ale nadal traci połączenie co jakiś czas.

Co do Wi Fi to szybko i bezproblemowo się połączyłem z siecią domową WiFi - wcześniej skonfigurowałem sobie ją w zegarku za pomocą Garmin Express.
Czyli jednym słowem działało wszystko ok. To było jakieś miesiąc, może ponad trochę czas temu.

Wczoraj chciałem sobie zrobić upgrade nowego softu - na stronie Garmin jest taka informacja. Za pomocą WiFi zegarek nie chce się połączyć z siecią. Za pomocą kabla USB niby komputer wykrywa zegarek i traktuje jako dysk to w Garmin Express go nie widać. Dodam, że wczoraj także po walce z podłączeniem zegarka zaktualizowałem Garmin Express do najnowszej wersji i nadal zegarka nie widać tam.

I tu pytanie co może być przyczyną takiego problemu ?

Dzięki za jakieś sugestie i podpowiedzi :)

Pozdrawiam,
KrisPOD
KrisPOD
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 23 sty 2018 21:35

Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron