Garmin Smartphone Link - powiadomienia

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Garmin Smartphone Link - powiadomienia

Postprzez adbok » Pt, 03 sie 2018 13:23

Cześć,
W jaki sposób zmusić aplikację Garmin Smartphone Link do wyświetlania powiadomień z aplikacji SMS ? W tej chwili wyświetlają mi się tylko powiadomienia z aplikascji "E-mail", każda inna opcja zaznaczona w menu aplikacji (np. powiadomienia "Wiadomości SMS") nie działa i wraca do swojego pierwotnego stanu (nie aktywna). Telefon Samsung Galaxy S7, nawigacja Zumo 590 oraz Zumo 595.
Jak u Was to wygląda ?
Załączniki
wraca do takich ustawien.jpg
Zawsze wraca do takich ustawień
Ustawiam tak.jpg
Tak ustawiam ...
adbok
Początkujący
 
Posty: 55
Dołączył(a): Śr, 21 maja 2014 9:53

Re: Garmin Smartphone Link - powiadomienia

Postprzez Zachu » Pt, 03 sie 2018 21:19

Nie wiem jak ją zmusić ale miałem przez jakiś czas podobnie. Nie wiem czy to po aktualizacjach czy przez pogodę, unormowało się i suwaki mam aktywne. Jakiś czas tylko słyszałem że telefon odbiera ale nie było żadnych powiadomień.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Garmin Smartphone Link - powiadomienia

Postprzez adbok » N, 05 sie 2018 23:20

Pomogło przywrócenie aplikacji do ustawień fabrycznych + wyczyszczanie pamięci aplikacji z poziomu menu telefonu (ustawienia > aplikacje > Smartphone Link - pamięć > wyczyść pamięć.
Załączniki
Screenshot_20180805-181857_Smartphone Link.jpg
2
Screenshot_20180805-181903_Smartphone Link.jpg
1
adbok
Początkujący
 
Posty: 55
Dołączył(a): Śr, 21 maja 2014 9:53


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości