Brak historii w zegarku

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Brak historii w zegarku

Postprzez falko » So, 21 lis 2020 20:59

Witam,

Kilka dni temu reklamowałem swojego Fenixa 5, po czym serwis wymienił mi go na nowy,
Niestety teraz mam problem z synchronizacją, a mianowicie na zegarek wgrało mi się kilka archiwalnych aktywności (+dodatkowo mam te, które zrobiłem już z nowym zegarkiem). Niestety nie widzi całej archiwalnej reszty treningów.
Dzisiaj próbowałem wgrać .gpx i również nie da się wgrać kursu podczas treningu. :/

Gdzie leży problem? Wszystkie aktywności widzę na GarminConnect w telefonie oraz na www.
Zegarek oczywiście sparowany z telefonem.

Z góry dzięki za wskazówki i pomoc.
falko
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 21 lis 2020 20:53

Re: Brak historii w zegarku

Postprzez sdsyc » N, 22 lis 2020 16:19

A jak wgrywasz te archiwalne aktywności? Nie mam doświadczenia, raczej swój zegarek z nich opróżniam.
Czy zależy Tobie na aktywnościach w zegarku, czy w Garmin Connect? Jeśli to drugie, możesz spróbować https://connect.garmin.com/modern/import-data

Jeśli chodzi o import gpx jako kursu - tu możliwości jest więcej, ale zacznijmy od najprostszej:
Na https://connect.garmin.com/modern/courses pod listą kursów znajdź link "import"
Wskaż plik gpx, podaj rodzaj kursu, nadaj mu nazwę, określ średnie tempo.
Pod szczegółami kursu powinien być link "wyślij do urządzenia"

Po ww sprawdź synchronizację w Garmin Connect w telefonie.
I na koniec dostępność kursu w zegarku.
Auto: Android Auto + OsmAnd+ + UMP, mapy.cz + OSM, Google Maps
Nagarstek: Fenix 5 Plus Sapphire + TopoActive Europe + OSM Freizeikarte + UMP
W telefonach: Locus / Brouter, OsmAnd+ + OSM + UMP, mapy.cz
sdsyc
Radny
 
Posty: 3363
Dołączył(a): Śr, 27 lut 2008 9:03


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości