Dash Cam 56 pyta o lokalizację po każdym uruchomieniu

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Dash Cam 56 pyta o lokalizację po każdym uruchomieniu

Postprzez Undisclosed » Śr, 22 wrz 2021 7:52

Dzień dobry :) Zakupiłem wideorejestrator Dash Cam 56 i niestety napotkałem na spory problem. Skonfigurowałem go, połączyłem z aplikacją Drive bezproblemowo, jednak po każdym uruchomieniu wideorejestratora pyta o lokalizację (kraj). Kolejnym krokiem jest potwierdzenie ostrzeżenia i dopiero rozpoczyna rejestrację obrazu. Jest to bardzo uciążliwe, poprzednio używałem MiVue i zapomniałem o jego istnieniu, nagrywał sobie w tle po zapłonie. Znalazłem w supporcie angielskim ten problem, gdzie poradzili wgrać aktualizację do wersji 3.8. Mój wideorejestrator już oryginalnie miał oprogramowanie w wersji 3.8, więc zaaktualizaowałem go do 4.0 i to nadal nie rozwiązało problemu. Jak to naprawić? Proszę o porady :)
Undisclosed
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 22 wrz 2021 7:40
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pytanie o lokalizację po każdym uruchomieniu Dash Cam 56

Postprzez Zachu » Śr, 22 wrz 2021 9:57

Prawdopodobnie GPS nie złapał fixa.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8720
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie o lokalizację po każdym uruchomieniu Dash Cam 56

Postprzez tmk » Śr, 22 wrz 2021 12:54

Zgadza się, u mnie było to samo dopóki po raz pierwszy kamera nie złapała GPSu. Potem już ten komunikat się nie pojawia.
tmk
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pt, 16 sty 2015 13:39


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron