Pobieranie map - przerwana instalacja

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Pobieranie map - przerwana instalacja

Postprzez Świeżak23 » So, 02 wrz 2023 13:13

Witam,

przejdę od razu do problemu, mianowicie wczoraj próbowałem wgrać mapy z menadżera map poprzez WiFi w zegarku. Wszystko pięknie szło dopóki nie zorientowałem się, że o 22:30 mam włączony tryb nocny a co za tym idzie ma on zaprogramowane by wyłączał szereg funkcji w tym połączenie WiFi … Instalacja stanęła na 90% wówczas procesu pobierania map… nie mogłem wyjść z menu pobierania...nie dało się przejść wstecz czy przerwać procesu...odłączyłem więc kabel ładowania który jest wymagany i musiałem zresetować zegarek...kiedy się włączył miejsce w pamięci pokazywało 12,5 GB wolnego miejsca. Próbowałem ponowić instalację, ruszyła od 67% po minucie pokazało że w zegarze jest za mało miejsca na tą instalkę. Próbowałem obraz instalki usunąć podpinając zegarek do kompa...ale w katalogu map nie ma tego plik, chyba że jest jakiś inny folder za to odpowiadający? mapa się nie "dociągnęła" ale wyraźnie wisi w pamięci zegarka...w menadżerze map w zegarku też jej nie widać. Czy muszę usuwać dane i resetować ustawienia ? czy może jest jakiś sposób aby wykasować przerwany plik instalki ?
Świeżak23
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 03 maja 2023 14:47

Re: Pobieranie map - przerwana instalacja

Postprzez Zachu » So, 02 wrz 2023 16:33

Podłącz do komputera a nie przez wifi, to po pierwsze.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8720
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości