błędy w importowaniu trasy

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

błędy w importowaniu trasy

Postprzez przyrodnik » So, 07 maja 2011 19:17

Witam, bardzo starałem się znaleźć odpowiedź na mój problem na forum - bo admini od razu kasują jak się zada pytanie na które już jest odpowiedź, ale niestety poległem...

W moim garminie 620 po wciśnięciu "importuj trasę z pliku" pojawia się informacja - nie można obliczyć trasy.Brak dróg w pobliżu punktu startowego -> czy ktoś byłby uprzejmy mi pomóc?

A adminów proszę aby jeżeli jest gdzieś ta odpowiedź o zamieszczenia do niej linka - wierzcie lub nie ale spędziłem dziś 3 godziny szukając tego tematu...
przyrodnik
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): So, 07 maja 2011 19:06

Re: błędy w importowaniu trasy

Postprzez Zachu » So, 07 maja 2011 23:13

Za dużo danych nie podałeś.
Czy trasę wyznaczasz na tej samej mapie, co w odbiorniku? Czy jest ona aktywna? 620 to złożony odbiornik i sporo może być niuansów.
Jak na pierwszy post i pierwszy dzień to masz niezłą opinię? Nie szkoda czasu na rejestrację? Sam sobie odpowiedz.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: błędy w importowaniu trasy

Postprzez przyrodnik » So, 07 maja 2011 23:24

Trasa została zaimportowana z MapSource - inne trasy przy tej samej procedurze przeniosły się bez problemu. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale trasa była z beskid tuż przy granicy... Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pytając "czy trasa była aktywna?" Jak możesz to pomóż proszę...
przyrodnik
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): So, 07 maja 2011 19:06

Re: błędy w importowaniu trasy

Postprzez przyrodnik » So, 14 maja 2011 21:29

Przepraszam adminów jeżeli ich obraziłem - nie taką miałem intencję :oops: . Czy możecie mi pomóc - proszę? :roll:
przyrodnik
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): So, 07 maja 2011 19:06


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości