X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Wt, 05 paź 2010 7:19

Ajger napisał(a):Ja tam wiem swoje. Rudy ładniejszy. 8)

Oczywiście Ajger, jak ulał pasuje tu przysłowie: "Każdy Żyd swój towar chwali" :wink:. A ja tam pozostaję przy swoim :D.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Kuzmicz » Wt, 05 paź 2010 23:22

Ja też w końcu dotarłem do Wrocławia.
A w niedzielę, korzystając z pięknej pogody przejechałem ładną pętlę po Bieszczadach: -Stężnica - Wołkowyja - Terka - Cisna - Nowy Łupków - Komańcza - Mików - Baligród - Lesko.. i do domu.
Po drodze przekroczyłem chyba z 10 brodów (niektóre były naprawdę głębokie, ale mały citroen nie zawiódł), no i nie omieszkałem spenetrować ostępów leśnych na zboczach Chryszczatej, gdzie znalazłem to, co od dawna chciałem odnaleźć, a nawet więcej... :wink:

Dzięki wszystkim za fajne spotkanie, wycieczki i gawędy. Miło było Was w końcu poznać.
Pozdrawiam,
Kamil
Kamil
60CSx, 1490T, 2495LM
Avatar użytkownika
Kuzmicz
Bywalec
 
Posty: 147
Dołączył(a): Wt, 09 gru 2008 22:24
Lokalizacja: Wrocław / Łańcut

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez kwieto » Śr, 06 paź 2010 5:44

A ja też mam fotkę ze zlotu:

Obrazek
kwieto
Garniak
 
Posty: 2513
Dołączył(a): So, 19 maja 2007 19:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez GPS Maniak » So, 09 paź 2010 10:28

Nieco spóźnione, ale szczere podziękowania dla organizatorów i wszystkich gości :!:

Co prawda nie wszystko z imprezy pamiętam, :wink: ale wiem że moje plany turystyczne zrealizowałem. A to najważniejsze, bo w końcu browarka czy naftę konsumować można wszędzie, a góry i lasy są po to by po nich chodzić. Zwłaszcza "te lasy", gdzie ludzi praktycznie brak, za to błocka i innych uroków nadmiar. Mam nadzieję, że tych (tu ukłon m.in. w stronę Bogny) którzy byli w Bieszczadach po raz pierwszy, te dwie skromne wycieczki w "nieco inne Bieszczady" niż znane z pocztówek przepiękne połoniny, nie zniechęciły do turstyki bieszczadzkiej, a wręcz przeciwnie.

Jeszcze raz podziękowania dla wszystkich wraz ze słowami nadziei, iż mimo że był to w zasadzie ostatni "oficjalny" zlot, uda się nam jeszcze nie raz spotkać w większym gronie, w podobnie cudownym plenerze, w tym także w moich ukochanych regionach południowo wschodniej Polski.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » So, 09 paź 2010 11:38

GPS Maniak napisał(a):Co prawda nie wszystko z imprezy pamiętam...

Nic nie szkodzi Lechu, jak zaistnieje taka potrzeba wszystko Ci przypomnimy :lol: Zresztą fotki nie kłamią :wink:
GPS Maniak napisał(a):góry i lasy są po to by po nich chodzić. Zwłaszcza "te lasy", gdzie ludzi praktycznie brak, za to błocka i innych uroków nadmiar. Mam nadzieję, że tych (tu ukłon m.in. w stronę Bogny) którzy byli w Bieszczadach po raz pierwszy /.../ nie zniechęciły do turstyki bieszczadzkiej, a wręcz przeciwnie

Praktycznie poza "naszą Gromadą". żadnych innych ludzi nie widziałam :D. A błocka rzeczywiście było ci dostatek :lol:, o czym aż dwa razy boleśnie mogłam się przekonać podczas drugiej wycieczki. Za drugim razem nawet boleśniej i ze skutkiem, który jeszcze trwa... Tzn. kostka już nie jest tak mocno spuchnięta, dzięki kompresom z altacetu, ale pod nią rysuje się ciemnogranatowy (nieco już bledniejący) siniak, zaś na zewnętrznej stronie śródstopia skóra nabrała lekko seledynowej barwy. Ale to nic :!: I tak nie wyrzeknę się już Bieszczadów i kiedy tylko okazja się trafi, będę zaglądać, oj będę :D. A poza tym chciałam "chrztu bieszczadzkiego" :?: Chciałam, więc w czym rzecz. Następnym razem będę bardziej uważała i tyle :mrgreen:.
GPS Maniak napisał(a):wraz ze słowami nadziei, iż mimo, że był to w zasadzie ostatni "oficjalny" zlot...

W zasadzie... Czyli, że można uznać :wink:, iż jednak nie był to ostatni taki Zlot :). Tym bardziej, że zapotrzebowanie na Zloty pośród Maniaków Garmina istnieje, co jest wszem i wobec wiadomym. W przyszłym roku, bodaj Śnieżnik się kłania :D.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Magnoom » N, 10 paź 2010 17:01

Wypowiadam się z dość sporym opóźnieniem, ale trzeba było nadrobić zaległości z dwóch tygodni poza domem.

Bardzo dziękujemy za gratulacje i życzenia. Poznaliśmy się z Madzią przy okazji IV Zlotu w Bieszczadach (Wołosate), więc zastanawiając się nad miejscem i terminem oświadczyn nie mogłem przepuścić takiej okazji jaka teraz się nadarzyła. Cieszę się, że udało mi się zachować tę nutkę tajemnicy i wywołać zaskoczenie, ale przede wszystkim z tego, że jej odpowiedź była pozytywna. Stało się, kolejny mały kroczek na drodze życia pokonany.

X Zlot mamy już za sobą. Zapewne będzie to również zamknięcie jednego z rozdziałów naszego forum dyskusyjnego, czyli tak oficjalnej organizacji naszych spotkań. Coraz częściej przekonujemy się, że te spontaniczne spotkania, bez organizatorów, uzgadniania wycieczek, wcześniejszego szczegółowego planowania są równie ciekawe i owocne, a jest z nimi po prostu mniej zachodu.

Szkoda, że nie wszyscy mogli dołączyć do naszego grona podczas tego zlotu. Mam jednak nadzieję, że nadrobimy to jeszcze nie raz. Chciałbym niniejszym podziękować wszystkim, którzy przyjechali i stanowili o tak wspaniałej atmosferze na zlocie, ale również tym, którzy byli z nami myślami czy on-line. Mam także nadzieję, że będziemy spotykać się w takim i większym gronie nawet częściej niż do tej pory.

Wszystkim kontuzjowanym w ostatnim okresie jeszcze raz życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jerzy, poza Twoją osobą i rozmowami tym razem dodatkowo brakowało mi kawy jaką zazwyczaj nas częstowałeś podczas spotkań. Owszem kawa była, ale to jednak nie to samo.
Bogno, mam nadzieję, że kostka wróci w ciągu kilku dni do normy i tak jak piszesz będziesz wracać w Bieszczady. Darek (d4r) podczas naszej ostatniej, niedzielnej, objazdowej wycieczki (Cisna, Ustrzyki Górne, Wołosate, Ustrzyki Dolne, Lesko) zapowiedział już chęć na kolejne wizyty w tym zakątku Polski. Następny zainfekowany klimatem bieszczadzkim :)

Na zakończenie mam jeszcze małą prośbę do uczestników X zlotu. Jeśli nie będzie to dla Was problemem to chętnie przyjmę wszystkie możliwe ślady i waypointy zebrane podczas naszych wycieczek, czy z terenu gospodarstwa Natura Park. Im więcej śladów, tym rzetelniejsze ich uśrednianie i tym dokładniejsze mapy dla następnych pokoleń :) Jeśli nie znacie, to adres e-mail znajdziecie w moim profilu.
Pozdrawiam Damian Gałka
GPS38; Rino530HCX; GPSMap 60CS; GPSMap 66ST: UMP-pcPL-topo oraz Topo PL, Instinct Tactical
Nuvi 760 + GA27C: UMP-pcPL, GPMapa 2007.3, CNE NT 2009; Holux M-215 + Fugawi
Avatar użytkownika
Magnoom
Radny
 
Posty: 1777
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:48
Lokalizacja: Bełchatów

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez ZYSKI » Pn, 11 paź 2010 5:58

Dzisiaj powinny dolecieć płytki z fotkami :), na razie nie mam czasu ale niebawem coś wstawie na stronke
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Pn, 11 paź 2010 13:53

ZYSKI napisał(a):Dzisiaj powinny dolecieć płytki z fotkami :)

Dzięki Janku, właśnie dziś doleciały :) Skrupulatnie sobie obejrzałam - ale wydaje mi się, że więcej fotek strzelałeś :wink:
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Kuzmicz » Pn, 11 paź 2010 16:53

Ja też już dostałem. Dziękuję bardzo!
Kamil
60CSx, 1490T, 2495LM
Avatar użytkownika
Kuzmicz
Bywalec
 
Posty: 147
Dołączył(a): Wt, 09 gru 2008 22:24
Lokalizacja: Wrocław / Łańcut

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez ZYSKI » Pn, 11 paź 2010 18:45

Bogna napisał(a):Skrupulatnie sobie obejrzałam - ale wydaje mi się, że więcej fotek strzelałeś :wink:


Może i strzeliłem :):) selekcja słoneczko
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Mariusz65 » Pn, 11 paź 2010 19:17

Dobry fotograf to nie ten, który robi wyłącznie świetne zdjęcie, lecz tren który potrafi wybrać i pokazać światu wyłącznie dobre zdjęcia ;-)
Pozdrawiam Mariusz
W aucie: Nüvi 255 (FW 6.60) + UMP-pcPL - the best
W kieszeni: Dakota 20/eTrex Touch 35, Na ręku: Fenix 7 Solar
Avatar użytkownika
Mariusz65
Radny
 
Posty: 4637
Dołączył(a): Cz, 20 sie 2009 14:02
Lokalizacja: N52.8° E18.8°

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Pn, 11 paź 2010 19:53

Mariusz65 napisał(a):Dobry fotograf to nie ten...

A Ty się Mariusz Jankowi nie podlizuj :wink:, trzeba było na Zlot stawić się z radością :lol:
Janku a te "odpady" to też trzeba było do mnie przysłać. W razie czego sama bym skasowała :lol:
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Mariusz65 » Pn, 11 paź 2010 20:03

Ja się nie podlizuję (bo nie mam powodu), tylko Tobie tłumaczę, że zasady dobrej fotografii polegają między innymi na samokrytycyzmie :lol:
a swoją drogą jestem ciekaw jak się spisuje EX1... Ma lepsze światło niż konkurencja (G12, P700) no i ogniskową już od 5,2 mm (ekwiwalent 24 mm) a nie 6,1 (28 mm).
:arrow: http://www.optyczne.pl/134.1-Test_apara ... Wstep.html
też myślę o czymś lżejszym na piesze wędrówki...

Co do wyjazdów to niestety wyczerpany limit czasu i funduszy na ten rok :wink:
Pozdrawiam Mariusz
W aucie: Nüvi 255 (FW 6.60) + UMP-pcPL - the best
W kieszeni: Dakota 20/eTrex Touch 35, Na ręku: Fenix 7 Solar
Avatar użytkownika
Mariusz65
Radny
 
Posty: 4637
Dołączył(a): Cz, 20 sie 2009 14:02
Lokalizacja: N52.8° E18.8°

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez ZYSKI » Wt, 12 paź 2010 4:48

Mariusz65 napisał(a):a swoją drogą jestem ciekaw jak się spisuje EX1


Jestem zdecydowanie zadowolony, dla mnie rewelacja, jestem po prostu miło zaskoczony tym co potrafi i tym co można z niego wyciągnać
miałem kilka kompaktów ale ten bije wszystkie na głowe, można by dużo pisać, powiem krótko dla mnie rewelacja

Mariusz65 napisał(a):że zasady dobrej fotografii polegają między innymi na samokrytycyzmie :lol:


zgadzam sie w całej rozciągłości
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez ZYSKI » Wt, 12 paź 2010 4:51

Bogna napisał(a):Janku a te "odpady" to też trzeba było do mnie przysłać. W razie czego sama bym skasowała :lol:


Nie ma takiej opcji
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości