X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez GPS Maniak » Cz, 03 lut 2011 19:01

Jurek. Widzę, że humor dopisuje :D

Jeżeli chodzi o imprezy i o mnie - to jestem konsekwentny. Ustaliśmy w Toruniu (jeszcze z Darkiem - szkoda że go tu nie ma), że dziesiąty Zlot będzie ostatnim w jaki się oficjalnie angażujemy (jako weterani Garniaka). Oczywiście jak ktoś z młodzieży zorganizuje imprezę, chętnie przyjadę :P ale sam nie będę niczego organizował. A przynajmniej nie "oficjalnie" typu lista, rezerwacja nocelgów, plan wycieczkowy etc.

Zupełnie ianczej wyglądają "mini spotkania". Mam nadzieję, że rok 2011 nie będziue się różnił od poprzednich.
* 1 maja jadę na Śnieżnik, spotkać się z Jankiem (a być może przyjedzie większe grono)
* mam też nadzieję, że na lato uda się zaplanować jakiś współny pobyt w górach z popejem i Małgorzatą, z Bogną czy innymi kolegami znanymi ze Zlotów, bądź Garniaka.
* wierzę też, że znajdzie się w tym roku czas by odwiedzić Ciebie i wspaniały Beskid Żywiecki :wink: :D
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez jerzy » Cz, 03 lut 2011 19:54

Leszku, też mam nadzieję , że znajdziemy jakiś sensowny termin na spotkanie u mnie. Niestety nie mogę odżałować, że nie będę mógł być na Śnieżniku - z Himalajów wracam dokładnie 2 maja, więc nie zdążę. A humor musi dopisywać. Co prawda wczoraj przeżyłem duuuuży stres. Po moich górkach latam już bez większych problemów (oczywiście już bez pomocników-kul), natomiast wczoraj przy śniadaniu rozleciało mi się krzesło i poleciałem na chorą nogę. Na szczęście nic złego się nie stało i myślę, że w niedzielę znów zawitam na Miziową.
d4r napisał(a):...Jerzy, siedzac w domu 6 tygodni mozna sie nabawic "dolka"

Ja wprawdzie gipsu nie miałem, ale najpierw 10 dni w bezruchu w ruskim szpitalu w oczekiwaniu na transport do Polski, potem tydzień w Polsce - też szpital, operacja, kule., itp, itd. Myślę Darku, że Ty też mimo gispu mogleś ćwiczyć i wychodzić o kulach. Ja tam nie dorobiłem się żadnego dołka - nie było czasu. Codzienny zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych, trochę spaceru i czas szybko mijał.
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez januszk464 » N, 26 cze 2011 10:15

witam .
w ramach zlotu moge oprowadzic po Elektrowni w Solinie.
termin do ustalenia,pozdrawiam. janusz.
januszk464
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 08 kwi 2011 7:11
Lokalizacja: sanok

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Mariusz65 » N, 26 cze 2011 11:24

W ramach zlotu to już raczej nie zdążysz ;-)
Chyba, że oferta dla kolegów z Garniaka aktualna niezależnie od zlotów...
Pozdrawiam Mariusz
W aucie: Nüvi 255 (FW 6.60) + UMP-pcPL - the best
W kieszeni: Dakota 20/eTrex Touch 35, Na ręku: Fenix 7 Solar
Avatar użytkownika
Mariusz65
Radny
 
Posty: 4637
Dołączył(a): Cz, 20 sie 2009 14:02
Lokalizacja: N52.8° E18.8°

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez januszk464 » N, 26 cze 2011 14:49

witam
tak przejęzyczyłem się,oprowadzenie jest aktualne.
januszk464
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 08 kwi 2011 7:11
Lokalizacja: sanok

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez andrzej627 » Pn, 18 lip 2011 19:10

Dopiero teraz zmontowałem film o odkopywaniu skarbu koło źródełka Rabe w czasie bieszczadzkiego zlotu:
Spacer z GPS Maniakiem
Andrzej
CamperVan, DriveSmart 61, dawniej 3790T, eTrex 32x
Geocaching w Bieszczadach
Avatar użytkownika
andrzej627
Początkujący
 
Posty: 83
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 20:23

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Pn, 18 lip 2011 20:44

Andrzej, dzięki za linka do filmiku :D. Miło z odrobiną sentymentu powspominać to nasze spotkanie w Bieszczadach :D Tym bardziej, że rocznica za pasem :lol:.
P.S. A więcej filmików z Bieszczad nie masz :?:
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez asandrzej » Pn, 18 lip 2011 21:01

Bogna napisał(a):P.S. A więcej filmików z Bieszczad nie masz :?:

Oczywiście, że ma. :lol:
http://www.twojebieszczady.pl/film.php
andrzej
" Jak to nie zachwyca Galkiewicza, jeśli tysiąc razy tłumaczyłem Galkiewiczowi, że go zachwyca,"
z mapami i GPS-em jest podobnie.
cytat: Witold Gombrowicz
Palmtop-aplikacja Garmin Que
asandrzej
Garniak
 
Posty: 6094
Dołączył(a): Śr, 13 lut 2008 20:24

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Magnoom » Pn, 18 lip 2011 21:06

Ależ oczywiście jest więcej filmików Andrzeja o Bieszczadach. Warto również zapoznać się z innymi jego produkcjami: http://www.youtube.com/user/andrzej627
Ostatnio z Madzią natrafiliśmy ponownie na nagranie Andrzeja zrealizowane podczas ostatniego dnia X Zlotu Garniaka w Ustrzykach Górnych, już podczas powrotu do domu. Oto nagranie: http://www.youtube.com/watch?v=_KfcPfqyLQE
Pozdrawiam Damian Gałka
GPS38; Rino530HCX; GPSMap 60CS; GPSMap 66ST: UMP-pcPL-topo oraz Topo PL, Instinct Tactical
Nuvi 760 + GA27C: UMP-pcPL, GPMapa 2007.3, CNE NT 2009; Holux M-215 + Fugawi
Avatar użytkownika
Magnoom
Radny
 
Posty: 1777
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 10:48
Lokalizacja: Bełchatów

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Pn, 18 lip 2011 21:31

No dobra, Panowie, mea culpa (przyznaję bez bicia :wink:), nie zapytałam precyzyjnie. Chodzi mi o filmiki z naszego bieszczadzkiego spotkania, czyli X Zlotu Garniaka. Chociaż te podane przez Was, też są warte obejrzenia. :D
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez GPS Maniak » Wt, 19 lip 2011 0:19

Łezka się w oku kręci .....
Mam nadzieję, że uda się nam jeszcze spotkać w takim samym gronie no i oczywiście ..... w Bieszczadach.

@Andrzej627. Byłem w tym roku z wnuczką na Jeleniowatym. Przed wycieczką opowiadałem jej o Twoim filmie i o tym jak Wojtek wpadł do wody idąc po pniu. Wnuczka lubi takie klimaty :lol: Na początku wędrówki mocno się rozczarowała, bo okazało się, że strumień można przekroczyć po wygodnym drewnianym mostku. Później już tak lekko nie było. Nibty"droga" przetarta chyba przez jakąś spycharkę, ale błocko po kolana.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Wt, 19 lip 2011 8:37

GPS Maniak napisał(a):Łezka się w oku kręci

Oj... Kręci się, kręci... i to nawet nie jedna, a całe morze (którego ci u mnie dostatek) łez. Ale, ale. Widzę, że już wróciłeś na łono cywilizacji :lol:. Chociaż na ile Cię znam, wolałbyś tę bieszczadzką naturę :D. A tu stronami tęsknili za Tobą...
GPS Maniak napisał(a):ale błocko po kolana.

Czyli normalka :lol:, czyli tak samo jak wtedy, kiedy utaplałam się w nim po pachy :wink:.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez GPS Maniak » Wt, 19 lip 2011 9:55

Bogna napisał(a):.. całe morze (którego ci u mnie dostatek)

A propos morza i ....... spotkań integracyjnych.
Są duże szanse że na początku sierpnia będę wraz z Panią żoną bawił w 3City - może uda się nam spiknąć?
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: X Zlot Garniaka - Bieszczady (informacje i zapisy)

Postprzez Bogna » Wt, 19 lip 2011 11:03

GPS Maniak napisał(a):Są duże szanse że na początku sierpnia będę wraz z Panią żoną bawił w 3City - może uda się nam spiknąć?

Suuuuuuuuuuuuper :!: Jużem "cała w skowronkach" :mrgreen:. Miło będzie Was gościć. Czyli jesteśmy w kontakcie :D. Wici po 3-City właśnie rozesłałeś :lol:. Mam taką nadzieję...
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości