Kenwood DNX5220 od podszewki.

O seriach nüvi, dēzl, zūmo, a nawet StreetPilot czy Quest. O mapach CityNavigator, GPMapie i UMP-pcPL, a także o bazach radarów, komendach głosowych, TMC, 3D Traffic oraz wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samochodzie czy motocyklu.

Moderatorzy: frasun, wojtek, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez funkyman » Pn, 12 mar 2012 15:48

A tapeta w jakim ma być formacie i rozmiarze ? No i jak ją wgrać przede wszystkim, z penka ?
funkyman
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): So, 25 lut 2012 11:40

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez siubuk » Pn, 12 mar 2012 17:35

http://www.kenwoodforums.com/viewtopic. ... t=691Thank tutaj jest wszystko jedyne moze byc inna kombinacja klawiszy ale na forum jest napisane!!
siubuk
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): N, 26 lut 2012 15:36

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez funkyman » So, 17 mar 2012 16:51

Dziwna sprawa, nie mogę otworzyć żadnego zdjęcia w formacie jpg. Nie ważne czy jest na płycie czy na pendrive - system go wykrywa, ale plik jest szary, nie da się go kliknąć. W opcjach zmiany tapety też wszystko jest szare, nie da się wybrać żadnej opcji. Wie ktoś o co chodzi ?
funkyman
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): So, 25 lut 2012 11:40

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez siubuk » So, 17 mar 2012 22:03

funkyman napisał(a):Dziwna sprawa, nie mogę otworzyć żadnego zdjęcia w formacie jpg. Nie ważne czy jest na płycie czy na pendrive - system go wykrywa, ale plik jest szary, nie da się go kliknąć. W opcjach zmiany tapety też wszystko jest szare, nie da się wybrać żadnej opcji. Wie ktoś o co chodzi ?

hmm ale w ustawieniach tapety startowej czy tla jako takiego?
siubuk
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): N, 26 lut 2012 15:36

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez funkyman » N, 18 mar 2012 10:57

W ustawieniach tła. Wchodzę w opcje, user background - i nic nie mogę tam ustawić, przyciski change i eject są szare, nie da się ich kliknąć. Jak wsadzam penka albo płytę cd pojawiają się pliki które na nich są, ale wszystkie zdjęcia są szare. System je wykrywa, ale nie da się ich uruchomić :|
funkyman
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): So, 25 lut 2012 11:40

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez siubuk » N, 18 mar 2012 13:04

a wciskales je? czy wogole ich nie otwiera?u mnie tez byly szare ale po wcisnieciu zaczal otwierac i trwalo to jakies 40s zanim otworzyl bo bylo to zdjecie z lustrzanki. tylklo zastanawiam sie po co zmieniac tapete skoro i tak przyslaniaja ja przyciski. no chyba ze da sie zrobic przezroczyste przyciski to bym sie skusil ale narazie nie znalazlem takiej opcji u mnie
siubuk
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): N, 26 lut 2012 15:36

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez funkyman » N, 18 mar 2012 19:49

Są szare i ewidentnie nie da się ich kliknąć. Nie wiem co jest :(
funkyman
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): So, 25 lut 2012 11:40

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez siubuk » Wt, 20 mar 2012 14:12

siubuk napisał(a):
funkyman napisał(a):Dziwna sprawa, nie mogę otworzyć żadnego zdjęcia w formacie jpg. Nie ważne czy jest na płycie czy na pendrive - system go wykrywa, ale plik jest szary, nie da się go kliknąć. W opcjach zmiany tapety też wszystko jest szare, nie da się wybrać żadnej opcji. Wie ktoś o co chodzi ?
hmm ale w ustawieniach tapety startowej czy tla jako takiego?

moze wez na stanby radio
siubuk
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): N, 26 lut 2012 15:36

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez Manynam » Śr, 18 kwi 2012 9:42

Witam,

trafił do mnie Kenwood Dnx 5220:

soft zaktualizował się ładnie do 3.2 (użyłem płyty z plikiem stąd http://www.kenwood.eu/up_2_date/car/multimedia/dnx52xx/ )
bluetootha nie ruszałem
firmware się w ogóle nie aktualizuje i tu jedno spostrzeżenie, po kliknięciu na navi mam ciągle czarny ekran, czy w tym momencie powinno pojawić się już jakieś okno ??

Dodatkowo przez port mini USB urządzenie nie jest widzialne przez komputer, jeśli ktoś borykał się z podobnym problemem prosiłbym o jak najszybszą pomoc
Manynam
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 18 kwi 2012 9:32
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez funkyman » Pn, 14 maja 2012 10:12

Po kliknięciu NAVI powinien ukazać się ekran Garmina z ostrzeżeniem i dalej normalnie mapa. Skoro u Ciebie tego nie ma, masz coś skopane z samym Garminem. Najlepiej będzie jak zaktualizujesz oprogramowanie NAVI:

https://buy.garmin.com/shop/store/downl ... &pID=13274

Potem podłącz lapka. Mi też nieraz nie wykrywa sprzętu, podłączałem kilka razy USB aż w końcu zaskoczyło... Wgraj sobie mapę do folderu Garmin. Powinno śmigać.
funkyman
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): So, 25 lut 2012 11:40

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki. PROBLEM Z SUBWOOFEREM

Postprzez jasiu112 » Śr, 27 cze 2012 18:27

witam... dostaje po prostu szału od dnia gdy podłączyłem suba.... wszystko działa, ale ale... nie mogę ZMIENIĆ ŻADNYCH ustawień, FUNKCJA SUB jest na OFF, i nie mogę zmienić na ON... nie mam zielonego pojęcia o co chodzi... może ktoś mi pomóc z tym??? moje gg 1238215, nr 695804573
jasiu112
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 12 maja 2012 17:59

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez funkyman » Śr, 11 lip 2012 11:31

Mam pytanie odnośnie mikrofonu. Czy ktoś z Was używa jakiegoś zamiennika i może potwierdzić że wszystko działa elegancko ? Do swojego kupiłem jakiś tani, mały mikrofonik z esperanzy ale po podłączeniu rozmówca mnie nie słyszy, testowane na dwóch różnych telefonach. Na Allegro są oryginalne mikro z Kenwooda ale cena 89 zł trochę odstrasza. Zastanawia mnie jednak czy może konstruktorzy nie zastosowali jakiegoś patentu który powoduje że z radiem działa tylko oryginalny sprzęt ?
funkyman
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): So, 25 lut 2012 11:40

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez alo908 » Cz, 26 lip 2012 13:51

Witam, mam problem z podłączeniem się przez mini USB. Otóż wszystko ładnie pięknie, wyprowadziłem kabelek, zainstalowalem sterowniki po podlaczeniu z leptopem, wyłączyłem i włączyłem ponownie. Komputer urządzenie widzi ale niestety nie jako pamięć masową, a na moim DNX5220 niestety nie wyświetla się opcja wyboru pamięć masowa czy tryb garmin tak jak to opisywaliście... Bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co robić ;/ Zmieniłem nawet oprogramowanie na XP i też nei pomogło...
alo908
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012 13:46

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez stapi » N, 12 sie 2012 16:25

Witam,
na początku chciałem się przywitać. Od niedawna mam radio kenwood DNX 5260BT. Jest po wszystkich aktualizacjach ale niestety navi jest anglojęzyczne. Po podłączeniu poprzez mini USB i po wejściu do folderu garmin a następnie katalogu voices widać kilkanaście różnych plików z językami m.inn. polski, natomiast w menu navi są widoczne tylko anglojęzyczne: british, american british i jeszcz kilka w tym stylu. Może ma ktoś pomysł jak uaktywnić PL.
Jest to pierwsze moje urządzenie Garmin więc proszę o wyrozumiałość.
pozdrawiam :D
Kenwood DNX5260BT
stapi
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 12 sie 2012 16:06

Re: Kenwood DNX5220 od podszewki.

Postprzez MarekA » Pn, 13 sie 2012 7:50

Po pierwsze przeczytaj w instrukcji ;)
Trochę to jest nielogicznie bo nie ustawia sie bezpośrednio w ustawieniach navi, tylko w Setup Menu radia.
Piszę z pamięci jest chyba tak: System-User Interface-Language -Advanced-Navi Language Set
Znalezienie tego Advanced jest kluczowe :D
Kenwood DNX7260BT
MarekA
Początkujący
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt, 03 lut 2009 8:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości