JPG musisz najpierw skalibrować i przetworzyć na KMZ.
viewtopic.php?f=2&t=9019
Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak
Kryspin napisał(a):którą mam w tylko w formacie jpg.
kagb napisał(a): Mapa pokazuję mi się dopiero przy zoom od 300m. No chyba że to tak ma być
kagb napisał(a):W JNXScale czy Customizer widzi tylko jedną warstwę. Mogę jedynie zmienić zoom dla jednego poziomu.
kagb napisał(a):czy ma ktoś wiedzę jak stworzyć zoom (levele) do jnx,
Tak obecnie robię to dla map Compassu. Mapę przygotowuję GlobalMapperem i potem narzędziami ustawiam zoom w granicach 1,2 km - 500 m (dla map w skali 1:30000/25000).
W efekcie mamy 3 różne pliki JNX dla tego samego regionu, tej samej mapy. Takie pliki można pozostawić w postaci oryginalnej jako pojedyncze pliki nadając im to samo ID
Kryspin napisał(a):ale popełniam gdzieś jakiś błąd, bo docelowo mapa w BaseCamp jest lekko rozciągnięta, przekoszona.
Kryspin napisał(a):Korzystając z programu OziMapToKmz ustawiam 8x8 = 64, Total Size: 1180x884 i generuję kmz
meridian napisał(a):jednak błędne wyświetlanie w Ozi sugeruje błąd.
Kryspin napisał(a): problem pojawia się po przetworzeniu do KMZ.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości