Witam
po dalszych testach stwierdzam, że dalej nie jest ok jeśli chodzi o przesyłanie tras i punktów z BC do 3590
- Wykreowałem sobie kilka list i w każdej z nich różne trasy.
- Wkładam zewnętrzne usb i wysyłam z BC listy do "danych użytkownika" na USB. Próbowałem już wysyłać jedna po drugiej listy poprzez "wyślij do..." oraz wyślij "Mój zbiór" jako całość
- Wówczas na usb pokazuje się katalog Garmin\GPX a w nim plik "Waypoints.gpx" oraz ileś tam "RouteX.gpx". Wszystkie te pliki kopiuję do katalogu GPX w Nuvim
- I wszystko wydaje się być w porządku, bo są posegregowane punkty w Dokąd\Zapisane wg list i to jest fajne, wchodząc w Aplikacje\Planow. podróży pojawiają się trasy
- Wszystko wygląda ok do czasu aż uważnie nie przejrzę każdej z tras. Okazuje się, że w niektórych z nich brakuje wpisanych w BC puntktów pośrednich i navi potrafi sobie zmienić trasę, w zapisanych brakuje też niektórych punktów np z 40 waypointów nie przekopiuje się 2-3.
Dodam, że te same zabiegi wysyłania na 1490 skutkują prawidłowym przeniesieniem danych z tym, że 1490 obrabia mniejszą ilość tras.
Czy za dużo na raz kopiuję np 3 listy, 40 waypointów i 13 tras ? czy po przesłaniu każdej listy powinienem odpiąć urzędzenie a potem podłączyć i przesłać kolejną listę ?
Przyznam, że już mnie krew zalewa z 3590 i jak tak dalej pójdzie to chyba go sprzedam. Może ktoś coś szerzej doradzić co robię nie tak ?
Pozdrawiam