Fenix 3 - zmiana użytkownika

O oprogramowaniu do obsługi naszych Garminów. BaseCamp, MapSource, MapSetToolKit, sendMap, WebUpdater, POI Loader, OziExplorer, GarPatch i wiele wiele innych. Także o serwisach typu GPS Visualizer czy GPSies. Ogólnie o szeroko rozumianej personalizacji odbiorników oraz ich wsparciu przy pomocy dodatkowego oprogramowania.

Moderatorzy: Zachu, wojtek, Spider, PouchX

Fenix 3 - zmiana użytkownika

Postprzez Alex81 » So, 30 wrz 2017 10:40

Witam

Dotychczas biegałem z Forerunnerem 25 a dziś przyszła zmiana na Garmin Fenix 3,po którego zaraz jadę :) Mam pytanie bo Forerunner 25 idzie do żony,ja jestem zalogowany na nim w Garmin Connect,jak mam teraz postępować żeby nie stracić wszystkich danych,na nowo zalogować się z Fenixem,a żonie utworzyć nowe konto,żeby nic nie schrzanić.Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.Z góry bardzo dziękuję
Alex81
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): Śr, 18 sty 2017 20:06

Re: Fenix 3 - zmiana użytkownika

Postprzez GPS Maniak » So, 30 wrz 2017 14:30

Żona faktycznie powinna utworzyć swoje własne konto. Jeżeli chodzi o Ciebie, to moim zdaniem Fenixa możesz dodać jako kolejne urządzenie do swojego, już istniejącego konta. O ile pamiętam mój dualizm (Epix i Fenix), nic nie stało na przeszkodzie by mieć 2 urządzenia na koncie. Jedynie w smartphonie miałem kipisz, bo w GarminConnectMobile może mieć zadeklarowane tylko 1 urządzenie jako aktywne, ale w Twoim przypadku, jeżeli nie będziesz już korzystał z Forerunnera, to i tu nie widzę problemu.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości