Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak
GPS Maniak napisał(a): IQMapReceiver ... GImporter. ... obie apki operują na źródłach GPX, a nie TCX i nie wykluczone że tylko tu tkwi problem.
Marko napisał(a):Istotniejszy jest sam konwerter TCX - FIT, który chyba zawsze musi być użyty.
W efekcie komunikaty są i to zarówno dla skrętów jak i własnych Waypointów,
GPS Maniak napisał(a):PS. Podziękowania dla autora Navmina za błyskawiczną reakcję na zgłoszone uwagi.
GPS Maniak napisał(a):Żadne tam 001, 002, 003.
Marko napisał(a): a i my niedługo zapomnimy o tym, że drzewiej, w starych, dobrych "ręczniakach" można było po prostu sobie nawigować wg śladu i bez zbędnych ceregieli widzieć wskazane WPT-y (nawet te nieco oddalone od śladu), i to nie z FIT-ów, ale z GPX-ów.
GPS Maniak napisał(a):Na testy terenowe i sprawdzenie praktycznych możliwości jakie dzięki aplikacji zyskają nasze Fenixy 5, 5S czy 5X przyjdzie czas.
Marko napisał(a):Przejechałem trasę i zachowanie FIT-ów z GPSies jest takie, że punkty na mapie są widoczne, ale nie pojawiają się ekrany komunikatów. Poza tym w polu danych pozostaje tylko 1-szy WPT, mimo, że przezeń przejechałem; dystans, etc. ubywa, ale komunikatów brakuje.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości