przez asandrzej » Cz, 04 gru 2008 18:36
Sebastiank
Witam. ---- ---------- ----------- ---- Korekta
x = 3537,10 ------ E 15.57343 --- E 15.54265
y = 5663,55 ------ N 51.10033 --- N 51.10298
x = 3540,30 ------ E 15.576048--- E 15.55871
y = 5669,95------ N 51.158264 --- N 51.16093
x = 3543,55 ------E15.621850 --- E 15.62333
y = 5664,05-------N51.104991 --- N 51.10685
Dokładność powinna być zadowalająca po przeliczeniu sprawdzam w ten sposób: Na Gmapie Topo zaznaczam przeliczone punkty oraz 15-20 charakterystycznych punktów są to najczęściej obiekty naturalne.Punkty eksportuję i sprawdzam jak siadają na mapce, na której dokonałem przeliczeń. Jeszcze to dopracowuje jak będą istotne zmiany przyślę Ci korektę.
Myślę, że wszystko jest Ok.
Z opisami położenia to masz rację posługują się kierunkami w lewo w prawo zamiast podać kierunek geograficzny. Może to inaczej wygląda jak się jest na miejscu i porusza zgodnie z tymi wskazówkami Odległości tez nie wiadomo jak interpretować czy’ lotem ptaka’ czy są to odległości drogowe. Przykładowo z dworca do kompleksu czterech jaskiń podane jest 4500 m to się zgadza z ‘lotem ptaka’ najkrótsza odległość drogowa 5000 m. Jak byś miał dane geograficzne w tym układzie punktów pokazanych na Gpmapie /szczyty skrzyżowania dróg/ takie 100% punkty to by mi znaczne ułatwiło.
Ostatnio edytowano Pt, 05 gru 2008 16:46 przez
asandrzej, łącznie edytowano 2 razy
" Jak to nie zachwyca Galkiewicza, jeśli tysiąc razy tłumaczyłem Galkiewiczowi, że go zachwyca,"
z mapami i GPS-em jest podobnie.
cytat: Witold Gombrowicz
Palmtop-aplikacja Garmin Que