Weekend na Śnieżniku

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

Weekend na Śnieżniku

Postprzez jerzy » Cz, 25 cze 2009 22:15

Myślę, że należałoby powoli zacząć budzić Jacka. Wrzesień się nieuchronnie zbliża :D
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez SP2BZW » Cz, 25 cze 2009 22:22

:twisted: i od razu 25-27.09 niech sobie wybije z głowy... :lol:

i przy okazji... coś wiadomo o naszym nieoficjalnym spotkaniem na Śnieżnku :?: :(
SP2BZW
 

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez jerzy » Cz, 25 cze 2009 22:33

Na chwilę obecną nic nie wiem o Śnieżniku. Ale nie mam nic naprzeciwko :D
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez SP2BZW » Cz, 25 cze 2009 22:36

na dzień dzisiejszy (a właściwie "wczorajszy") to Ania znalazła jakiś paragon w torbie... antena sat i konwerter...
i oczywiście na mnie że znowu coś kupiłem :evil: tyle że paragon był z Tych i sama zrozumiała pomyłkę :lol:
SP2BZW
 

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez GPS Maniak » Cz, 25 cze 2009 22:47

Zatem tak. Z Jackiem dawno nie gadałem.

A co do Śnieżnika, to ja mam "prawie po drodze" pomiędzy jednym, a drugim domem, zatem nie widzę przeszkód. Jest też inny pomysł, ale to raczej po wakacjach, gdy ludzi mniej. Gadałem z Jankiem i być może zrobimy jakiś rodzinny weekend w Świeradowie. Teraz jest kolejka gondolowa na Stog Izerski, zatem można zrobić trasę np. ze Świeradowa do Chatki Górzystów zaliczając główne wzniesienie ..... gondolą :wink: :D Tyle, żę to będzie krótki wyskok: piątek-niedziela. Jadę z Majką a ona nie chce brać urlopu.

Wracajac do Jacka. Postaram się go zagadnąć podczas mojego obecnego (już od soboty :D ) pobytu w Lesku. Jeżeli nic nie wskóram, to wracając do Poznania zahaczę o jakiś pensjonat na kielcczyźnie.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez SP2BZW » Pt, 26 cze 2009 0:11

Lechu :( piszesz jakimś szyfrem :oops: pamiętaj że niektórzy 'dojeżdzają" i prosiłbym o szczegóły...
SP2BZW
 

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez GPS Maniak » Pt, 26 cze 2009 9:32

SP2BZW napisał(a):Lechu :( piszesz jakimś szyfrem :oops:

Żadnym szyfrem :D
SP2BZW napisał(a):.... pamiętaj że niektórzy 'dojeżdzają" i prosiłbym o szczegóły...

Problem w tym, że tu nie ma żadnych szczegółów. Ja wspomniałem raczej o spontanicznej imprezie dla tych, którzy decyzję o wyjeździe w góry mogą podjąć z dnia na dzień.

Rozmawiałem - bodaj w ubiegłym tygodniu - z Jankiem i uzgodniliśmy, że gdybym wybierał się na jakiś weekend do Karpacza to dam mu znać. Napomknąłem też, że raczej nie będzie to Karpacz, a Świeradów. Nie Karkonosze, a Izery. Koniec. Zero szczegółów. Dla mnie Karpacz czy Świeradów, to ..... szósta dzielnica Poznania, zatem niczego nie planuję. Jak dojdziemy z Majką do wniosku, np. w środę, że chcemy wyjechać na weekend, że pogoda jest OK, to dzwonię do Janka i melduję że jadę. Aby uniknąć ewentualnych kłopotów z noclegiem, z góry zakładam że to musi być po zakończeniu wakacji, zatem ... na 99% wrzesień.

Inna sprawa to ewentualne spotkanie z Jankiem na Śnieżniku. Tu pojechałbym sam - tzn. bez żony i raczej byłby to okres wakacyjny. Tego typu wyskok połączyłbym z moją jazdą na trasie dom-dom, czyli byłoby to w okolicach np. 25 VII bądź 8 VIII. Ale tu też nie uzgodniłem żadnych szczegółów. Po prostu jak najdzie mnie kaprys obalenia flaszki z widokiem na Kotlinę Kłodzką - zadzwonię do Janka aby sprawdził czy Jacek ma wolne łóżka w schronisku i jadę :D
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez jerzy » Pt, 26 cze 2009 9:58

Lechu, to przed wyjazdem daj mi cynk. Ja na Śnieżniku też już dawno nie byłem i chętnie buteleczkę wspólnie z Wami obalę :D
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez GPS Maniak » Pt, 26 cze 2009 10:07

Jurek - oczywista sprawa. Tak miało być. Zawiadomienie SMS dla paru osób + stosowne info na Garniaku.

Tyle, że - jak wspomniałem - to będzie co najwyżej z kilkudniowym wyprzedzeniem, a nie w postaci jakichś dalekosiężnych, doprecyzowanych planów o jakich myśli Darek. W ogóle to muszę chyba pogadać z Anią :wink: Ona zawsze powinna mieć "pod ręką" spakowany plecak i w razie czego, w razie hasła: "jedziemy w góry" wsiada do pociągu, a my zwijamy ją na umówionej stacji i hejka ..... :D
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez jackut » N, 28 cze 2009 12:03

Halo, halo,
Wcale nie trzeba mnie budzić :D
Trochę byłem zajęty ostatnio i dlatego jeszcze nie założylem wątku o jeśiennym spotkaniu.
Mam juz wstępny plan, co chcialbym WAM pokazać. Tudzież wymyslone dwa alternatywne miejsca zakwaterowania.
W tej chwili jestem w Mex (skąd niniejszym serdecznie koleżeństwo pozdrawiam :D )
Jak wrócę - za tydzień 5-go lipca startuję z tematem.

Pozdrawiam
jacek
GPS Map 60CSX, Edge 705, Forerunner 405 oraz inny złom
Avatar użytkownika
jackut
Bywalec
 
Posty: 130
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 10:39
Lokalizacja: Kielce

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez jackut » N, 28 cze 2009 12:07

SP2BZW napisał(a): :twisted: i od razu 25-27.09 niech sobie wybije z głowy... :lol:

:?:

Pozdrawiam
jacek
GPS Map 60CSX, Edge 705, Forerunner 405 oraz inny złom
Avatar użytkownika
jackut
Bywalec
 
Posty: 130
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 10:39
Lokalizacja: Kielce

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez SP2BZW » N, 28 cze 2009 12:18

puszczamy dwa balony, w tym jeden na rekord świata :D
SP2BZW
 

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez jackut » N, 28 cze 2009 13:13

SP2BZW napisał(a):puszczamy dwa balony, w tym jeden na rekord świata :D


No to trzymam kciuki za nowy rekord...
(cokolwiek by to znaczyc miało :D )

Jakkolwiek trochę jeszcze czasu zostało :D ale trzymam i już!

jacek
GPS Map 60CSX, Edge 705, Forerunner 405 oraz inny złom
Avatar użytkownika
jackut
Bywalec
 
Posty: 130
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 10:39
Lokalizacja: Kielce

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez ZYSKI » Pn, 29 cze 2009 5:10

witam !!!

noooo nareszcie zaczyna coś sie dzić z jesiennym zlotem :) podobnie jak pozostali czekam na szczegóły.
Co do śnieżnika, jestem zdecydowanie zaaa, jeżeli moge wstepnie zaproponowac termin to: 24-26 lipiec
chyba ze sa jakieś inne propozycje na wszystkie jestem otwarty. Jeżeli termin pasuje, dzwonie do Jacka
i zamawiam co trzeba :) Czas nieubłaganie ucieka więc proszę o komentarze i ewentualne zapisy.
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

Re: VIII Zlot - wiadomo gdzie, tylko kiedy ?

Postprzez jackut » Pn, 29 cze 2009 11:47

ZYSKI napisał(a):noooo nareszcie zaczyna coś sie dzić z jesiennym zlotem :) podobnie jak pozostali czekam na szczegóły.

O, Qrczę :!: Żebym wiedział, że temat jesiennego spotkania rozpala takie emocje, to założyłbym wątek w kwietniu :lol:
A tak to dopiero po powrocie z Mexico (jak tylko Tequila wyparuje z głowy) napiszę co i jak.

Mam prośbę, głównie do Darka, Janka i Lecha (kolejność dowolna) - abyście Panowie zaproponowali termin,
który nie kolidowałby z Waszą zawodową aktywnością. Mnie równie dobrze odpowiada wrzesień, jak i październik.
Wtedy sprawdzę gdzie Nas w tym terminie mogą przyjąć i zaczynamy przygotowania...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, włócząc się z Garminem pomiędzy kaktusami... :D

jacek
GPS Map 60CSX, Edge 705, Forerunner 405 oraz inny złom
Avatar użytkownika
jackut
Bywalec
 
Posty: 130
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 10:39
Lokalizacja: Kielce

Następna strona

Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości