VIII Zlot Góry Świętokrzyskie

O tym, że z GPSów najlepiej korzystać z dala od domu oraz komputera, za to koniecznie w tym samym wspaniałym towarzystwie.

Moderator: GPS Maniak

Re: VIII Zlot Góry Świętokrzyskie

Postprzez Bogna » Śr, 04 lis 2009 13:16

GPS Maniak napisał(a):i wyszło na to że do 16 XI mogę sobie zrobić wolne no i ..... wypadam na 10 dni w Bieszczady :mrgreen: Nie wiem tylko, czy zastanę tam jeszcze jesień, czy już prawdziwą zimię - tzn. czy do plecaka zabrać większy zapas browara czy może na rozgrzewkę postawić na termos i piersiówkę z brandy? :?: :P

I komu będzie lepiej, Lechu :?: Chciałabym mieć tylko taaakie problemy :wink:.
PS. Twój Imiennik, a mój synuś prosił, żeby Ci podziękować, wiesz za co :D. A tak jeszcze przy okazji, jeśli najbliższy IX Zlot odbędzie się tam, gdzie wstępnie planowaliśmy (Bydgoszcz :?: , Toruń :?: ) to, kto wie, może też przyjadą z synową...
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: VIII Zlot Góry Świętokrzyskie

Postprzez ZYSKI » Śr, 04 lis 2009 14:13

Bogna napisał(a):Jankuuuuuuu, chyba strzeliłeś gafę :roll:


zdecydowanie masz racje, zaznaczyłem dobrze a z innego postu kliknąłem CYTUJ, no i mamy gafę, PRZEPRASZAM
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

Re: VIII Zlot Góry Świętokrzyskie

Postprzez Bogna » Śr, 04 lis 2009 14:18

ZYSKI napisał(a):no i mamy gafę, PRZEPRASZAM

Janku, ależ wcale się na Ciebie nie gniewam, ani troszkę, to tylko tak gwoli sprawiedliwości :D się odezwałam :wink:, I tak Cię lubię :oops:.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: VIII Zlot Góry Świętokrzyskie

Postprzez ZYSKI » Śr, 04 lis 2009 14:25

GPS Maniak napisał(a):Janku, a propos szronu i w ogóle białego: dużo śniegu w górach?


Tydzień temu na Śnieżniku było 30-40 cm śniegu, nasz szczycie na otwartym terenie prawie zero śniegu,


GPS Maniak napisał(a):wypadam na 10 dni w Bieszczady :mrgreen: Nie wiem tylko, czy zastanę tam jeszcze jesień, czy już prawdziwą zimię - tzn. czy do plecaka zabrać większy zapas browara czy może na rozgrzewkę postawić na termos i piersiówkę z brandy? :?: :P


Trudno jest mi sie odnieść do Bieszczad ale myśle, że kufajka zalecana tez bym postawił na termos itd
POZDRAWIAM
N 50 29 621
E 16 64 911
Colorado+iPhone + fenix 3HR
ZYSKI
Bywalec
 
Posty: 540
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2007 12:46
Lokalizacja: Bystrzyca Klodzka

Re: VIII Zlot Góry Świętokrzyskie

Postprzez jerzy » Śr, 04 lis 2009 23:47

W Sopotni tydzień temu już nie było śniegu. W piątek sprawdzę jak wygląda Pilsko i Rysianka. A już w czwartek (za tydzień) będę biegał po górach w szortach i koszulce z krótkim rękawkiem :D hahaha.
Moje zdjęcia (ze zlotu) na razie niestety "wcięło". Nie umiem odczytać karty na żadnym czytniku. Zamówiłem nowy czytnik, ale przed wyjazdem już chyba nie zdąży dojść.
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Re: VIII Zlot Góry Świętokrzyskie

Postprzez Bogna » Cz, 05 lis 2009 0:03

jerzy napisał(a):A już w czwartek (za tydzień) będę biegał po górach w szortach i koszulce z krótkim rękawkiem :D hahaha.

Mam nadzieję, że porobisz w tych górach fajne zdjęcia - mogą być w krótkich majtkach :wink: i... jakoś mi je podrzucisz :D - choćby podobnie jak Janek na płytce. Przy okazji wrzucę Ci na priva mój adres papierowy.

jerzy napisał(a):Moje zdjęcia (ze zlotu) na razie niestety "wcięło". Nie umiem odczytać karty na żadnym czytniku. Zamówiłem nowy czytnik, ale przed wyjazdem już chyba nie zdąży dojść.

Szkoda, Jerzy, że "wcięło" :evil: Bo właśnie sie zastanawiałam co ze zdjęciami, które Ty robiłeś. Teraz wszystko jasne :?. Oby udało Ci się je "przyciąć" na powrót. Bo może zmieszczą sie na jednej płytce... :?:
Życzę udanej wyprawy i biegania, no i szczęśliwego powrotu do Kraju.
Pozdrawiam Bogna.

Każda wyprawa, także w nieznane, byle z przyjaznym GPS-em, który wskaże drogę do osiągnięcia zamierzonego (a czasem nie) celu.
Był Foretrex 201, była Vista HCx i "póki co" już się skończyło. Jest eTrex 30 :) UMP, Navigator
Avatar użytkownika
Bogna
Bywalec
 
Posty: 838
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2007 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: VIII Zlot Góry Świętokrzyskie

Postprzez jerzy » Cz, 05 lis 2009 10:39

Też mam ndzieję, że uda mi się przyciąć. Tylko, że w tej chwili nie mam czasu. Trzeba firmowe sprawy podgonić, bo potem przez trzy tygodnie mnie nie będzie. A przygotowania do wyjazdu też jeszcze w proszku. Oczywiście po powrocie zdjęcia wyślę.
Pozdrawiam, Jerzy
Obecnie:1x Rino530HCX (drugie zostało w szczelinie lodowej na Kaukazie), 62ST, F5XPlus, InReachExplorer+
było: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, VistaHCX, 62S, F1, F2, F3HR,F5X Epix
W samochodzie:3597
jerzy
Bywalec
 
Posty: 478
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 18:02
Lokalizacja: Tychy/Sopotnia Wlk

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości