przed chwilą zaktualizowałem UMP, poprawki z 23.12 zapisały się same w mapsource jako nowa mapa? wcześniej przy aktualizacji nie przybywało mi map w mapsource, widniała tylko ta pierwotnie zainstalowana... jako tako nie zauważyłem na razie problemów, prócz tego, że nie ma na niej szlaków pieszych i rowerowych? jak je teraz dograć i czy to normalne, że aktualizacja zapisała się jako nowa mapa?
[EDIT] Szlaki są tylko w wersji topo. W wydaniu topo z wczoraj szlaki są obecne. Zapisało się jako ta sama mapa co zwykle. To w sumie jak nazywają się te, które masz teraz w tym samym momencie? Alf/red/
--
dziś zaktualizowałem jeszcze raz.... teraz mam dwie mapy UMP-pcPL to23Dec09 i UMP-pcPL og23Dec09. Ta druga wersja wlazła sama przy aktualizacji... Wcześniej miałem UMP-pcPL to17gru09. Widzę, że w nazwie zamiast grudnia jest nazwa angielska(to nie problem oczywiście), i że w wersji topo nie ma ogonków w nazwach, a wersji z ogonkami nie ma szlaków... nie idzie tego zgrać w jedną wersję? pytam tak z ciekawości
Ostatnio edytowano Pt, 17 maja 2013 14:21 przez
Mariusz65, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączone posty